حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی از مهمترین قسمت های یک آشپزخانه است و اصولا به عنوان یکی از تجهیزات آشپزخانه در هر خانه ای باید وجود داشته باشد برخی از انواع این سینک ها عبارتند از : سینک گرانیتی ، سینک استیل ، سینک شیشه ای که به صورت تو کار ، روکار یا زیر کابینتی و در انواع فانتزی ، نیمه فانتزی و نمیه فانتزی وجود دارد.

سینک ظرفشویی یکی از تجهیزات آشپزخانه است که حضور آن در آشپزخانه الزامی می باشد و سینک ها مدل ها و جنس های متفاوتی دارند و با توجه به کاربرد آنها در آشپزخانه انتخاب می شوند.

در بازار محصولات سینک ظرفشویی انواع متفاوتی وجود دارد که تشخیص اینکه کدام خوب و کدام بد هستند کمی دشوار است. ولی سعی ما بر این است که به شما کمک کنیم بهتر خرید کنید.

جهت  اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۳۱۱۶۳۳۷۳ و ۰۳۱۳۲۶۵۳۹۴۰ تماس بگیرید

 

متریال های مختلفی مانند گرانیت, سرامیک, کورین, شیشه, چینی, استیل, مس و … برای ساخت سینک مورد استفاده قرار می گیرند و هر کدام دارای معایب و مزایای مخصوص به خود هستند. زیبایی و طول عمر بالا دو فاکتور اصلی در انتخاب سینک ظرفشویی محسوب می شوند که در هنگام خرید باید به آنها توجه شود. علاوه بر آنها موارد دیگری نظیر ضخامت سینک, ابعاد, کاربرد و ایمنی سینک نیز حائز اهمیت است. تیم فروش ما در مارکت کالا سعی کرده نکات مهم در انتخاب سینک ظرفشویی به شما معرفی شوند تا بتوانید با استفاده از آنها راحت تر و اصولی تر اقدام به انتخاب سینک نمائید. با ما همراه باشید.

قبل از خرید سینک ظرفشویی در ابتدا باید ابعاد آن را در نظر بگیرید. بهتر است قبل از نصب کابینت اقدام به خرید سینک ظرفشویی کنید سپس برای ساخت کابینت به کابینت ساز سفارش دهید. سینک ها با توجه به مدل خود دارای ابعاد و اندازه های تفاوتی هستند, به همین دلیل آنها را باید بر اساس دکوراسیون و مساحت آشپزخانه خود انتخاب نمائید. نصب سینک های بسیار بزرگ یا بسیار کوچک نوعی عدم تعادل در فضای آشپزخانه به وجود می آورد.

نکته دیگری که در مورد اندازه سینک ظرفشویی باید بدان توجه کنید رعایت نمودن چند سانتی متر فاصله در اطراف آن است. اگر آشپزخانه شما کابینت دارد حدود ۵ سانتی متر فاصله از دو طرف سینک را در نظر گرفته تا در حین نصب سینک دچار مشکل نشوید.

ضمنا برای خرید سینک ظرفشویی باید میزان ظرف های کثیف خود را در هر وعده غذایی محاسبه کنید . اگر شما یک خانواده پر جمعیت هستید و در هر وعده غذایی تعداد زیادی ظرف کثیف ایجاد میشود قطعا به یک سینک ظرفشویی آشپزخانه بزرگ برای جای دادن ظروف خود نیاز دارید تا هم محیط آشپزخانه شما شلوغ نشود و هم شستشوی ظروف شما راحت تر باشد .

سینک ظرفشویی

گاهی اوقات ممکن است با عبارات و الفاظ مختلفی در مورد سینک های ظرفشویی روبرو شده باشید . ما در وب سایت مارکت کالا در نظر داریم به بهترین شکل تمامی اصطلاحات و عبارات را برای شما توضیح بدیم تا بتونید متوجه تفاوت بین سینک روکار ، توکار یا زیر کابینتی باشید و در خرید با مواجه شدن با این عبارات دچار سردرگمی نشوید . ضمنا در این صورت بهتر میتوانید تصمیم بگیرید .

سینک استیل البرز
سینک استیل البرز

برخی از محصولات سینک ظرفشویی ما را ببینید 

X