حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای خرید تجهیزات بهداشتی ساختمانی و شیر آلات بهداشتی

راهنمای خرید شیرآلات و تجهیزات سرویس بهداشتی

راهنمای خرید: هرکدام از فضاهای داخلی مبلمان و تجهیزات خاص خودشان را دارند که باعث می شوند فضا زیبا تر و کاربردی تر شود، در فضاهایی مانند اتاق خواب؛ تخت خواب، در آشپزخانه کابینت و در حمام و سرویس های بهداشتی شیرآلات و ابزار آلات مهم ترین اجزای فضا هستند. در مطب راهنمای خرید امروز می خواهیم به بررسی انواع شیرآلات و چینی های بهداشتی بپردازیم.

شیر آلات اهرمی برای حمام و سرویس بهداشتی

شیر آلات ساختمانی دارای انواع مختلفی هستند که بر حسب نیاز مصرف کننده و البته زیبایی و کاربری آن ها انتخاب می شوند. یکی از این انواع این شیرالات، نوع اهرمی آن ها هستند. این نوع شیر آلات دارای اهرمی برای باز شدن و سرازیر شدن آب هستند. با بالا کشیدن این اهرم جریان آب سرازیر و با پایین آوردن آن ها جریان آب قطع می شود. همچنین برای تنظیم دمای آب اهرمی چرخشی نیز در نظر گرفته شده است که با چرخاندن شیر به طرفین دمای آب به سرد یا گرم تغییر می کند. این شیرآلات می توانند پایه کوتاه یا پایه بلند باشند که بنا بر سبک دکوراسیون سرویس بهداشتی شما می توانند مورد مصرف قرار بگیرند.

ست های مختلف شیر آلات برای حمام و سرویس بهداشتی

اگر می خواهید برای همه فضاهای خانه تان مانند آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی شیر آب تهیه کنید. خریدن شیرآلات به صورت ست ایده مقرون به صرفه تری است. بیشتر شرکت های فروشنده شیرآلات، ست های زیبایی را در اختیار شما قرار می دهند. ست بودن همه شیرآلات در فضاهای به اصطلاح تَر این امکان را به شما می دهند که از یکسان بودن و هماهنگی میان حتی جزیی ترین اجزای تشکیل دهنده فضای داخلی خانه تان لذت ببرید.

پیشنهاد مطالعه:  راهنمای خرید سینک ظرفشویی خارجی و ایرانی در بازار

علم دوش برای فضای حمام

در فضای حمام علاوه بر شیر آب نیاز به عَلم دوش نیز هست. این علم ها دارای انواع مختلفی هستند بعضی از آن ها ثابت و بعضی دیگر از آن ها متحرک و قابل جدا شدن از جای خود هستند. برخی از این علم ها ظاهری ساده دارند و بعضی دیگر از آن ها در بدنه خود جاهایی برای قرارگرفتن صابون و لوازم کوچک دیگر دارند که مسلما کارآیی آن ها را افزایش می دهند.

انواع مختلف روشویی ها برای سرویس بهداشتی

در طراحی دکوراسیون داخلی سرویس های بهداشتی انتخاب سینک روشویی زیبا خیلی مهم است. امروزه در بازارها می توان نمونه های مختلف سینک ها را دید و متناسب با دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی آن ها را خریداری کرد. این سینک ها را هم می توان به صورت انفرادی و هم به صورت کابینت هایی زیبا و جادار خریداری کرد. البته نوع کابینتی این سینک ها فضای بیشتری را برای طبقه بندی و نظم دهی سرویس های بهداشتی در اختیارتان قرار می دهد.

انواع مختلف ست های کابین دوش و سینک های روشویی

همان طور که برای شیرآلات ست های مختلف وجود دارد برای کابین های دوش و دیگر چینی های بهداشتی هم ست های مختلف وجود دارد. نکته مثبت درخریداری این ست ها این است که قیمت تمام شده آن ها به نسبت خریداری اجزا به صورت جداگانه کمتر است.

انواع مختلف شیرهای ظرف شویی برای آشپزخانه

فرق شیرهای ظرفشویی با شیرهای روشویی در ارتفاع آن ها است. شیرهای مورد مصرف در آشپزخانه ها و سینک ها باید ارتفاع بیشتری داشته باشند تا بتوان برای شستن ظرف ها و دورتا دور سینک ها از آن ها استفاده کرد.

پیشنهاد مطالعه:  تاثیر هود بر دکوراسیون آشپزخانه
ttshahr

متن اخصاصی برای تبلیغات در انتهای پست ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X